Free Websites at Nation2.com
Translate this Page
Total Visits: 417

Амбулаторная травматология pdf

Амбулаторная травматология pdf

Травматология-хирургия

※ Download: Амбулаторная травматология pdfВ його заходах брали участь, поряд з С. На сьогоднішній день в Україні зареєстровано більше 3-х млн. Test researches testify that different forms of implants result to substantial repartition of pressure and deformations inside of cages and vertebra bodies.


амбулаторная травматология pdf

Так у хворих І групи стабілізація показників відбувається вже в період дистракції остеотомованого фрагмента 2-4 міс після операції і тримається до відновлення цілісності кістки. До 2 групи контрольна група увійшло 33 пацієнти, у яких на відміну від пацієнтів 1 групи замість апарату використовувалось манжеткове витягання, а болюсотерапія не проводилась. Проанализирована возможность использования интегральной шкалы для оценки эффективности лечения болезни Пертеса у детей.


амбулаторная травматология pdf

Рентген, денситометрия, маммография, УЗИ - Машини цієї серії призначені, зокрема, для випробувань пластмас, волокон, композиційних матеріалів тощо. Remote results of treatment were analyzed in 160 patients in terms from 1 to 4 years after 35,7±3,7 months.


амбулаторная травматология pdf

 

Конизация шейки матки