Free Websites at Nation2.com
Translate this Page
Total Visits: 394

Вдповдь на припис про усунення порушень зразок

Вдповдь на припис про усунення порушень зразок

ДЕРЖАВНА служба УКРАЇНИ з надзвичайних ситуацій

※ Download: Вдповдь на припис про усунення порушень зразокПо суті, письмове доручення являє собою розгорнутий варіант резолюції. Всупереч наведеному, вказані обставини не були виявлені під час перевірки, відповідно про них не зазначено в акті перевірки та приписі. Документ оформляється на бланках встановленого зразка або аркушах паперу формату А4.


вдповдь на припис про усунення порушень зразок

У цьому Порядку терміни вживаються у такому значенні: акт перевірки - документ, який фіксує факт проведення планових, позапланових перевірок суб'єктів господарювання і є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища та його дотримання; державний інспектор - Головний державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища та його заступники, старші державні інспектори України з охорони навколишнього природного середовища, державні інспектори України з охорони навколишнього природного середовища, головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Автономної Республіки Крим та його заступники, головні державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища областей, міст Києва і Севастополя та їх заступники, головні державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря, Азовського моря та Азовського і Чорного морів та їх заступники, старші державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища на відповідних територіях, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища на відповідних територіях; { Абзац третій пункту 1. Тривалість планової перевірки не повинна перевищувати п'ятнадцяти робочих днів, а для суб'єкта малого підприємництва - п'яти робочих днів.


вдповдь на припис про усунення порушень зразок

Зразок позовної заяви про усунення перешкод в користуванні житлом - Якщо він відмовить — оскаржувати його відмову, або тоді вже звертатися до суду із вказаним позовом. Рішення може бути оскаржено до Київського апеляційного господарського суду через господарський суд Черкаської області протягом 10 днів з дня складення повного рішення.


вдповдь на припис про усунення порушень зразок

Оскільки даний позов виник з припис нерухомого майна, що знаходиться в Жовтневому районі м. Запоріжжя, вулиця Запорізька, будинок 6-А, квартира 6. Вказана квартира зареєстрована за позивачем в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 18. Відповідачі по сьогоднішній день проживають та зареєстровані в крватирі, що належить позивачу на праві власності. Запоріжжя, вулиця Запорізька, будинок 6-А, квартира 6 зареєстровані - Дмитренко Олена Юріївна, 1965 року народження, Гозін Дмитро Владиславович, 1991 року народження та Мілаєва Юлія Владиславівна, зразок року народження. Жодних правових підстав для проживання та реєстрації у вищевказаному житловому приміщенні у відповідачів немає. Такі дії відповідачів створюють перешкоди у здійснені прав власника позивача, який не може вільно користуватись квартирою та проживати в ній. З огляду на те, що відповідачі добровільно відмовляються звільнити квартиру та знятися з місця реєстрації, позивач за цим позовом порушень просити суд про усунення перешкод в користуванні житлом усунення виселення та зняття з місця реєстрації. Прийняти позовну заяву до розгляду. Запоріжжя, вулиця Про, будинок 6-А, квартира 6. Визнати Нерянову Олену Юріївну, 1965 року народження, Гозіна Дмитра Владиславовича, 1991 року народження та Мілаєву Юлію Владиславівну, 1986 року народження такими, що втратили право користування жилим приміщенням за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Запорізька, будинок 6-А, квартира 6. Зняти з реєстрації Нерянову Олену Юріївну, 1965 року народження, Гозіна Дмитра Владиславовича, 1991 року народження та Мілаєву Юлію Владиславівну, 1986 року народження, з квартири за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Запорізька, будинок 6-А, вдповдь 6. Виселити Нерянову Олену Юріївну, 1965 року народження, Гозіна Дмитра Владиславовича, 1991 року народження та Мілаєву Юлію Владиславівну, 1986 року народження з квартири за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Запорізька, будинок 6-А, квартира 6. Квитанція про сплату судового збору; 2. Копія паспорту та ідентифікаційного коду позивача; 3. Копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; 5. Копія позову відповідно кількості сторін у справі.

The Great Gildersleeve: Laughing Coyote Ranch / Old Flame Violet / Raising a Pig